pondělí 3. března 2014

Lazy day

Photo by Life enthusiasm
Víkend předvedl tak krásné počasí, že jsem se doma snažila trávit co nejméně času. S přítelem jsme v neděli vyrazili na opravdu pozdní brunch, který jsme spojili s procházkou po centru a hraním petanque. Takový líný den rozhodně doporučuji, alespoň jednou za čas, všem. Nechat se hýčkat personálem, dopřát si šťávu z čerstvých pomerančů, k tomu právě dopečený croissant podávaný s máslem a džemem a celé to zakončit výbornou kávou je opravdu příjemný zážitek. Když jsme pak dorazili domů, nechtělo se nám kazit si krásně započatý den vařením, a proto jsme zkusili donášku z webu foodpanda.cz

Po měsíci vaření z české kuchařky, kterou nám přinesl Ježíšek, jsme dostali chuť na něco exotičtějšího, a tak jsme prostřednictvím mobilní aplikace foodpanda nakonec vybrali asijskou kuchyni. Měla jsem jediný požadavek, a to bylo jídlo s nudlemi. J  Nakonec jsme objednali dovážku z restaurace „Sushi time“ a místo vaření jsme se vydali provětrat petanque a Bibi. :-) 
Za necelých 100 minut zazvonil poslíček s balíčkem, poté už jsme se mohli oddávat chuti Udon nudlí s pikantním hovězím masem a celé to zaplácnout dezertem v podobě čokoládové pěny. K objednávce jsme dostali také letáček s obrázky a naše oči si díky němu vybraly už i na příště.11 komentářů:

 1. To jídlo muselo být skvělé!:)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bylo naprosto skvělé. Dezert už jsme ale nemohla dojíst na dno. Na příště jsme si vybrala polévky, které mě v letáku zaujaly nejvíce.

   Vymazat
 2. Yummy!

  http://hiddenndreamms.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. Sushi time mám ráda, ale k nám teď už nedováží :-/ mají výborne Pad Thai nudle a na sushi jsem si taky nestěžovala :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Na Pad Thai jsem měla spadeno, ale kuřecí jsme měli den před tím, takže volba padla na hovězí. :-)

   Vymazat
 4. Mňam mňam, úplně na to mám chuť jak to vidím! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Mňam, mňam. A já třetí týden na dietce :-(.

  OdpovědětVymazat
 6. na to sa fakt nic ine neda napisat iba yum .)

  OdpovědětVymazat
 7. Wow, delicious!!!
  What about following each other with gfc, bloglovin and facebook?
  Kisses
  Francy&Stef
  Chic With The Least
  Also on Facebook , Bloglovin’ and What I Wear

  OdpovědětVymazat
 8. Hello, if you would like follow each other. I follow you. I hope. great post.

  http://losviajesysibaritismosdeauroraboreal.blogspot.com.es/

  OdpovědětVymazat