pondělí 5. srpna 2013

I have nothing to wear


Zná to každá z nás. Stojíme u přeplněné skříně a nemáme co na sebe. No, něco by tu bylo. Ale to jsme měla včera. A k tomuhle zase nemám boty. Jak je to možné? Vždyť jsem ty šaty na sobě už měla, tak jsem si k nim musela přece něco obout!

Tak nějak to u mě probíhá co chvíli. A pak přijde ten zářný moment a zkombinuji nekombinovatelné. No a když ani tento světlý okamžik nenastane, tak si vzpomenu na partnera mé kamarádky. Který má na tento problém jasnou odpověď. "Tak já ti něco půjčím, nahá přece nepůjdeš." A pak si prostě vezmu třeba černé šaty k nim alespoň barevné boty a jdu.F&F dress / H&M wedges ELLE messenger bag7 komentářů:

 1. Na to, že nemáš co na sebe, ti to moc sluší:-)

  http://havlikovakarolina.blogspot.cz/

  OdpovědětVymazat
 2. Skvělé, hlavně ty boty! Tuhle barvu prostě miluju a tvoří mi polovinu šatníku :))

  OdpovědětVymazat
 3. Šatičky jsou super univerzální, ty se dají nosit na sto způsobů a vždy budou vypadat jinak :-)

  World By Bella

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Unosím je na 100 způsobů, ale možná právě proto je vytahuji až když nemám co na sebe. Měla jsem je už tolikrát a opravdu se vším... :-)

   Vymazat
 4. veta, ktorá tvorí názov tvojho príspevku je to čo vystihuje takmer každú ženu. Mám rovnaký problém ako ty a ako 95% žien sveta :) lenže tebe to naozaj svedčí, a vyzeráš super! Tie topánky veľmi príjemne oživili a omladili celý outfit :)

  OdpovědětVymazat